Senica

Autoškola, ktorá sa vie prispôsobiť !!! 

Ak hľadáte autoškolu, ktorá vás naučí jazdiť a pritom inštruktori budú príjemní, tak práve teraz ste ju našli. Vedzte, že nie je naučiť ako naučiť a nie je inštruktor ako inštruktor.     

 Nové vozidlá, nový prístup a stará kvalita od skúsených inštruktorov - Ladislav Hlavička, Martin Strýček, Zuzana Maderičová a Michal Ličko. Vždy bolo, je a bude pravda že najdôležitejší pre Vás je dobrý a príjemný inštruktor. My takých máme a je to naša najväčšia devíza. Od nás musíte odchádzať spokojní, inak Vám vrátime peniaze za výcvik.

Sme k žiakom prispôsobivý a nepreflákame ani jednu hodinu. Všetko robíme pre to, aby ste sa naučili ovládať vozidlo, aby ste boli spokojný, pri výcviku usmiaty a bez stresu.

Prednosťou ktorú veľmi oceňujú naši klienti je prispôsobivosť. Skrátka prídite, povedzte aké máte problémy s časom a my vám ,,ušijeme autoškolu na mieru,,.

Na výcvik vás privezieme a po jazdách zase odvezieme naspäť domov. Učebné pomôcky máte zdarma. Kurz prvej pomoci priamo v autoškole. Dĺžka kurzu maximálne dva mesiace.  ( garantujeme ) 

Výcvikové vozidlá Škoda Rapid v plnej výbave, pre vaše pohodlie.

 

Inštruktori:
Ladislav Hlavička, mob.  0940 436 979
Zuzana Maderičová, Michal Ličko, Martin Strýček.

Kancelária: Iveta Končitá, mob. 0940 436 992

V kancelárii sme v pracovných dňoch  od 08:00 - 16:00 hod, email:senica@evolutika.sk


 

Facebook facebook: Autoškola-Evolutika

 

INFORMÁCIE

Kurzy otvárame každú stredu. Môžete sa prihlásiť osobne v autoškole, telefonicky, emailom alebo cez web stránku. My Vás budeme ihneď kontaktovať a informovať.

Pre zväčšenie kliknite na mapku

Prihlasovací formulár: